birstono_kruizas_3_res birstono_kruizas_96_res birstono_kruizas_100_res birstono_kruizas_64_res birstono_kruizas_91_res birstono_kruizas_78_res
birstono_kruizas_78_res

Šimtmečio kruizas 2018.07.06

17,00 €


42 viet.

+ Į krepšelį
 • Aprašymas
 • Programa

Atkurto Lietuvos valstybingumo 100-čio proga Jūsų laukia nepakartojamas šimtmečio kruizas, jungiantis Kauną ir Birštoną! Kelionės metu išgirsite pasakojimą apie tūkstantmetę Lietuvos praeitį ir jos liudininkų, upės ir marių krantuose stūksančių piliakalnių istoriją. Keliaujant Nemunu pažinsime ne tik upeivių gyvenimo ypatumus, bet ir sužinosime kokie laivai plaukiojo upėmis prieš šimtus metų; kas yra sielininkai ir kuo ypatingas jų amatas; išsiaiškinsime ką slepia Kauno marių dugno paslaptis! Kelionės metu mus lydės ir daug kitų intriguojančių istorijų.
Esate visi labai laukiami! Tai puiki galimybė pažinti dalį didžios ir garbingos Lietuvos valstybės istorijos, kartu atrasti nepakartojamą Nemuno upės ir Kauno marių žavesį. Ekskursinę programą laive ves gidas, istorikas prof. Jonas Vaičenonis.

Šiai kelionei siūlomi du maršrutai:

 1. Kaunas - Birštonas. Pasirinkę šį maršrutą iš Kauno į Birštoną išvyksite laivu, Birštone Jus pasitiks gidai ir kvies dalyvauti ekskursijoje po Birštono kurortą, tuomet turėsite laisvo laiko kurorte. Atgal grįsite specialiu autobusu į prieplauką Kaune, jeigu pageidausite, jus pavežėsime iki Kauno pilies.
 2. Birštonas - Kaunas. Pasirinkę šį maršrutą iš Kauno į Birštoną išvyksite specialiu autobusu pasirinktinai iš senosios Kauno marių prieplaukos arba Kauno pilies aikštelės, Birštone Jus pasitiks gidai ir kvies dalyvauti ekskursijoje po Birštono kurortą, tuomet turėsite laisvo laiko kurorte. Atgal į Kauną grįšite laivu bei grožėsitės Nemuno vingiais ir Kauno marių vaizdais.

Plaukimas laivu truks 4 val., kelionės metu lydintis gidas keleiviams pateiks įdomių faktų, laive galėsite įsigyti užkandžių bei gėrimų.

Birštone iš viso praleisite 4 val., galėsite dalyvauti apžvalginėje ekskursijoje, išsinuomoti dviratį, papietauti jaukiose kavinėse bei restoranuose ar tiesiog surengti iškylą. Į kelionės kainą ekskursija po Birštono kurortą yra įskaičiuota, ekskursija truks kiek daugiau nei 1 val.

SVARBI INFORMACIJA

 • Laive turėsite galimybę įsigyti šaltų užkandžių, gaiviųjų bei silpnų alkoholinių gėrimų;
 • Prašome atsižvelgti į išvykimų laikus bei nevėluoti;
 • Prašome atsispausdinti elektroninius bilietus (su apmokėjimu patvirtinimu gauta sąskaita);
 • Įsigytas bilietas galioja tik nurodytam kruizo maršrutui;
 • Prieš kruizą atsiųsime jums plaukimo programą, kurioje bus Birštono žemėlapis, pramogos Birštone bei kita svarbi informacija.
 • Įsigyti bilietai negrąžinami ir nekeičiami.
 • Vaikams iki 5 m. bilietas nemokamas.

Programa

KRUIZO PROGRAMA (Birštonas - Kaunas)

09:15 Bilietų patikra (Kauno marių prieplauka), laipinimas į autobusą. Prieplaukoje galėsite nemokamai palikti automobilį. Tai patogu, kadangi laivu grįšite į šią prieplauką.
09:30 Išvykimas iš Kauno marių prieplaukos (autobusu).
10:00 Išvykimas iš Kauno pilies aikštelės (autobusu).
10:00 – 10:40 Pervežimas Kaunas – Birštonas (autobusu).
11:00 – 12:20 Ekskursija po Birštoną arba laisvas Jūsų laikas.
Laisvas Jūsų laikas
15:15 Bilietų patikra, laipinimas į laivą.
15:30 – 19:30 Plaukimas Nemuno upe, Kauno mariomis.
19:30 Grįžimas į Kauno marių prieplauką.